لیست قیمت بهترین انواع چای در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع چای طبیعی ایرانیقیمت انواع چای ایرانی درجه یک در بازارطرز تشخیص چای سالم و خوبخرید چای درجه یک و مرغوب ایرانی فومن گیلانآشنایی با خواص چای ایرانیمعروف ترین و بهترین مارک چای ایرانی سیاه و کیسه ایفروش ویژه انواع چای بهاره ایرانی

همیشه پذیرائی و مهمان نوازی از خصلت‌های نیک ایرانیان بوده است و متداول ترین نوشیدنی که ایرانیان از آن در پذیرایی استفاده می کنند چای کیسه ای است.حتما تا کنون انواع چای در ایران را مزمزه کرده اید که در این صورت میشود از بهترین مارک چای در بازار ایران نمونه هایی مثل چای قلم و باروتی و شکسته نام برد. چایرا همه به مرغوبیت و کیفیت عالی آن می‌شناسند و طرفداران خاص و پروپاقرص خود را دارند. چای از لطیف‌ترین قسمت بوته چای یعنی غنچه و برگ‌های بالای آن به دست می‌آید و به خاطر لطافتی که دارد، حالت پیچشی به خود می‌گیرد؛ برخلاف برگ‌های پایین‌تر بوته چای که طی فرآیند تولید می‌شکنند. برگ‌های کوچک چای باعث میشوند که طعم و عطر عالی داشته باشد و رنگ آن نیز بسیار خوش‌رنگ باشد.اگر از جنبه های کلی بحث زندگی و امور روزمره بگذریم، می توان گفت بحث درباره چای ابعاد گسترده ای دارد که اگر به آنها آگاه شویم در می یابیم که چای اگرچه یکی از امور جاری و ساری زندگی ماست اما معانی و کارکردهای گسترده ای دارد.

لیست قیمت بهترین انواع چای در ایران

معرفی انواع چای طبیعی ایرانی

معرفی انواع چای طبیعی ایرانی ایران دارای چای درجه یک خارجی است که از انواع چای ایرانی قلم وچای سرگل ایرانی به عنوان بهترین چای یاد میشود.اسامی چای از این قرار است چای  سبز و چای معطر و چای سیلانی و … که همگی به طور طبیعی ساخته و تولید میشود. لازم به ذکر است در این میان از چای سرگل لاهیجان نام برده شود که طرفداران و مشتریان خاص و زیاد خود رادارد البته هرکس به نوع دلخواه خود فکر میکند اما این چای همه را مدهوش میکند.دقت داشته باشید که چای مرغوب دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد است و همه نوع چایی مرغوب و اصل نیست.

قیمت انواع چای ایرانی درجه یک در بازار

قیمت انواع چای ایرانی درجه یک در بازار در ایران انواع چای و قیمت آنان  به عطر و فصل و رنگ آن بستگی دارد و اگر دارای تمام موارد مورد تایید بود این گونه قیمت گذاری میشود: چای سیاه سرگل ۶۰۰۰۰ تومان و چای سیاه ممتاز ۵۰۰۰۰ تومان و چای سیاه شکسته ۴۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰ تومان و چای سیاه قلم سوزنی ۴۵۰۰۰ تومان است.دقت داشته باشید هنگام خرید چای ایرانی به اصالت ایرانی بودن و بقیه مشخصات دقت کرده و بعد خریداری کنید البته چای های اصیل ایرانی از پاکت و حتی استشمام شناسایی می شوند.

طرز تشخیص چای سالم و خوب

طرز تشخیص چای سالم و خوب متاسفانه تا زمانی که روی این انواع، آزمایشات اولیه ‌ای انجام نشود نمی شود ‌توان در موردشان صحبت کرد. حتما باید رنگ، میزان کافئین ، مزه و طعم آن ها مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان گفت چه تفاوتی با هم دارند. به هر حال وقتی برگ چای پلاسیده و خشک می‌ شود اشکال گوناگونی پیدا می‌ کند. برخی درشت و برخی پودر است که مثلا به آن کله ‌مورچه ‌ای می ‌گویند اما تا زمانی که آزمایشی انجام نشود نمی‌ توان آن ها را با هم مقایسه و یا تفاوت  آنها رابیان کرد ولی اگر افراد چای ارگانیک ایرانی خریداری کنند جای هیچ نگرانی نیست.گر از جنبه های کلی بحث زندگی و امور روزمره بگذریم، می توان گفت بحث درباره چای ابعاد گسترده ای دارد که اگر به آنها آگاه شویم در می یابیم که چای اگرچه یکی از امور جاری و ساری زندگی ماست اما معانی و کارکردهای گسترده ای دارد.بعضی از فراد معتقد است که در انتخاب مواد غذایی مانند چای باید ابتدا به فکر سلامت آن بود، چراکه بسیاری ازمواد غذایی از جمله چای که در کشور وجود دارد سالم و طبیعی نیست و با توجه به این که اکثر مردم در مورد چای اطلاعات کافی ندارند و نمی توانند چای مرغوب را از نامرغوب تشخیص دهند، تنها به دو عامل عطر و رنگ توجه می کنند که این دو عامل به راحتی می تواند به این محصول اضافه شود و قابل تقلب است.

خرید چای درجه یک و مرغوب ایرانی فومن گیلان

خرید چای درجه یک و مرغوب ایرانی فومن گیلانبرای خرید چای اصل فومن گیلان باید به فروشگاه های زنجیره ای یا سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کرد.خرید چای های فومن گیلان طعم واقعی یک چای مرغوب را به رخ تمام چای های دنیا میکشد و همین امر موجب جذب افراد منحصر به فردی شده است که به دنبال یک چای با کیفیت و طعم و عطر بی نظیر هستند

آشنایی با خواص چای ایرانی

آشنایی با خواص چای ایرانی

تئوفیلین ساختاری مانند کافئین دارد که در چای محلی سبز و سیاه ایرانی موجود است, شل کردن عضلا‌ت، افزایش دهنده جریان خون در کلیه‌ها, افزایش انقباض پذیری و کارایی عضلا‌ت قلب، تنظیم ضربان قلب، کاهش فشار خون و چربی سوزی طبیعی از جمله خواص چای سنتی طبیعی می باشد.کاتچین در چای سبز و سیاه وجود دارد که ضد سرطان, کاهش دهنده چربی و ضد ویروس است و از افزایش قند خون جلوگیری می کند. فلوراید و فلووانوئید که سبب استحکام دندان است و از ایجاد بوی‌ بد دهان پیشگیری می کند، در چای ارگانیک و محلی موجود است. ویتامین های B کمپلکس C, وE نیز در چای سنتی ایرانی وجود دارد. ویتامین C که کاهش دهنده اضطراب است و علا‌ئم سرماخوردگی را برطرف میکند. ویتامین بکمپلکس و ویتامین A نیز سبب بهبود سوخت و ساز بدن می شود. رفع خواب آلودگی, تقویت نیروی فکر, گوارش بهتر غذا و کاهش علا‌ئم میگرن از دیگر خواص مهم چای طبیعی ویتامین های B کمپلکس C, وE  است که در چای سنتی ایرانی وجود دارد و خلاصه که تاثیر های بسزایی روی بدن دارند و فقط هم چای های ایرانی این ویژگی ها را دارا می باشند.

معروف ترین و بهترین مارک چای ایرانی سیاه و کیسه ای

معروف ترین و بهترین مارک چای ایرانی سیاه و کیسه ای معروف ترین چای ها شامل اند از : چای احمد ـ دانیال ـ کاپیتان ـ  رفاه لاهیجان ـ شاهسوند ـ عماد ـ عطا و… البته بستگی به میل افراد هم دارد زیرا هر شخص به نوبه خود یک چای را مرغوب و بهترین مارک میداند که شاید همان چای در نگاه فردی دیگر چیزی بی ارزش به حساب آید ولی مطمئنا چای های ایرانی چه کیسه ای و یا چه چای سیاه همه و همه عالی و معروف اند.

فروش ویژه انواع چای بهاره ایرانی

فروش ویژه انواع چای بهاره ایرانی امروزه انواع چای بهاره ایرانی با قیمتی پایین و باورنکردنی در بازار رونق دارد از متداول ترین انواع چای، چای سیاه است که از تخمیر و خشک کردن کامل برگ های تازه چیده شده چای که منجر به سیاه شدن رنگ چای می شود به دست می آید و به همین دلیل به آن چای سیاه می گویند و بهترین نوع آن چای بهاره گیلان است که دستاورد کشور ایران است به گونه ای که حتی در نقاط مختلف جهان هم فروش بسیار زیادی را دارا میباشد.

 فروش عمده انواع چایی خارجی و ایرانی 

 

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸