خرید عمده چای درجه یک وارداتی با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت انواع چای ایرانی درجه یک فله در بازارخرید تضمینی چای اعلا در بازارمشخصات چای ممتاز و مرغوبفروش عمده چای لاهیجان درجه یک فله و بسته بندیخرید آنلاین چای با کیفیت زیر قیمت بازارکارخانه تولید چای درجه یک در ایرانشرکت توزیع انواع چای بصورت عمده

چای کیسه ای یکی از پرمصرف ترین نوشیدنی های مردم ایران به شمار می رود، به هنگام پذیرایی و یا استراحت کردن نوشیدنی مناسب به نظر می رسد، خردید چای مناسب و با کیفیت که دارای عطر و طعم خوبی باشد از دغدغه های مصرف کنندگان این محصول به شمار می رود، متقاضیان این محصول همیشه با این مسئله  روبرو هستند که برای خرید چای درجه یک چه باید کرد؟

خرید عمده چای درجه یک وارداتی با قیمت مناسب

قیمت انواع چای ایرانی درجه یک فله در بازار

قیمت انواع چای ایرانی درجه یک فله در بازار چای درجه یک خارجی انواع گوناگونی دارد و در هر کشور آداب و رسوم خاص خودشان را دارد و به شیوه خاصی مصرف می شود، از انواع گوناگون چای می توان به چای سبز، چای سفید، چای قرمز، چای اولانگ، چای زرد و چای بوئر نام برد.

قیمت انواع چای بسته به کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت می باشد، البته نوع چای بسته به نوع فرآوری مشخص می گردد، اگر چای پس از برداشت به سرعت فرآوری نشود به سرعت پلاسیده خواهد شد.

بهترین چای بر اساس چیدن، چای بهاره می باشد و بعد از آن چای چیدن تابستانی و پاییزه قرار دارد. قیمت انواع چای ایرانی درجه یک فله در بازار نسبت به چای بسته بندی شده ارزان تر می باشد.

خرید تضمینی چای اعلا در بازار

خرید تضمینی چای اعلا در بازارچای با دانه های درشت تر از چای با دانه های ریزتر و به شکل پودری با کیفیت تر است، زیرا هرچه چای پودر تر باشد مزه آن تلخ تر خواهد بود و ممکن است به مزاق برخی افراد خوشایند نباشد.

تا حالا به این فکر کرده اید چرا دولت اقدام به خرید تضمینی چای می کند؟

طبق آخرین آمار  در سال ۱۳۷۵ نزدیک به ۳۳ هزار هکتار از مین های شمال کشور به کشت چای اختصاص دارد که نزدیک به ۵۶۰۰ خانواده به طور مستقیم و نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند.مردم ایران با اینکه ۱ در صد از جمعیت جهان را به خود اختصاص دارد نزدیک به ۴ درصد چای جهان را مصرف می کند چیزی در حدود ۱۰۰ تا ۱۱۰ هزار تن چای توسط ایرانی ها مصرف می شود که در حدود ۲ تا ۵ درصد هزینه سبد هر خانوار را به خود اختصاص داده است.

دولت برای حمایت از صنعت چای کاری و چایکاران به صورت تضمینی اقدام به خرید چای از کشاورزان می نماید در واقع در صورتی که دولت چای را به صورت تضمینی خریداری ننماید این صنعت و کشاورزان با  مشکلات بسیار مهمی روبرو خواهند شد.

در نتیجه حمایت دولت و خرید تضمینی این محصول بسیار اهمیت دارد.در سال گذشته حدود ۹۸ هزار تن برگ چای سبز برداشت شد که از این مقدار حدود ۲۱ هزار تن چای خشک استحصال شد. تقریبا از هر ۴ کیلو برگ سبز در حدود یک کیلو گرم چای خشک تهیه می گردد.

خرید تضمینی چای اعلا از کشاورزان در بازار موجب رونق این صنعت می شود. و رونق این صنعت می تواند از واردات بی رویه این محصول به کشور و خروج ارز جلوگیری نماید.

مشخصات چای ممتاز و مرغوب

مشخصات چای ممتاز و مرغوبچای مرغوب و ممتاز چه مشخصات و ویژگی هایی باید داشته باشد یا به عبارتی هنگام خرید چای ایرانی اعلا به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در خرید چای توجه به این نکات می تواند به شما کمک کند تا چای خریداری شده از مرغوبیت و کیفیت خوبی برخوردار باشد که این نکات عبارت اند از :

  • چای باید مزه و عطر و بوی طبیعی داشته باشد.
  • در تهیه آن از مواد افزودنی استفاده  نشده باشد.
  • دارای بسته بندی مناسب باشد.
  • مزه آن تلخ و کمی گس باشد.
  • رنگ آن قهوه ای و غلظت آن کم باشد.
  • از برند های معتبر خریداری شود.
  • چای بهاره خوش طعم ترین و مرغوب ترین چای می باشد.

چای ممتاز که بعد از چای سرگل قرار دارد  دارای برگ کمی بزرگ تر، طعم ملایم تر و تلخی کمتری است، در برگ های این نمونه از چای ها پیچیدگی دیده می شود. قیمت چای ایرانی ممتاز از چای ها از قیمت چای سر گل ارزان تر می باشد.

فروش عمده چای لاهیجان درجه یک فله و بسته بندی

فروش عمده چای لاهیجان درجه یک فله و بسته بندی لاهیجان یکی از مهمترین مناطق کشت چای در ایران می باشد، مطمئنا ارائه چای در بسته های زیبا و شیک می تواند بر قیمت و فروش آن تاثیر گذارد، کارخانه تولید چای با خرید چای به صورت فله ای و بسته بندی آن می توانند نقش مهمی در بالا بردن فروش این محصولات داشته باشند.

فروش عمده چای لاهیجان درجه یک به صورت فله ای  و بسته بندی و پخش چای عمده به صورت مستقیم موجب می گردد تا این محصول با قیمت مناسب و ارزان تری به دست متقاضیان و مصرف کنندگان این محصولات برسد.

قیمت چای گیلان نسبت به نمونه های خارجی آن ارزان تر و مناسب تر می باشد و می توان این محصول را با همان کیفیت و شاید بالاتر ولی با قیمت مناسب تری خریداری نمود.

خرید آنلاین چای با کیفیت زیر قیمت بازار

خرید آنلاین چای با کیفیت زیر قیمت بازارگسترش فضای مجازی به همراه دسترسی  آسان از  اینترنت موجب شده است تا بتوان محصولات تولید شده را به طور مستقیم تهیه نمود، خرید آنلاین چای به دلیل اینکه به طور مستقیم عرضه می گردد موجب می گردد تا بتوان چای ارزان تری را تهیه و سفارش داد.

همیشه خرید قیمت بالای چای دلیل بر مرغوبیت این محصول نمی باشد، متاسفانه برخی افراد چای نامرغوب را با قیمت بالا به فروش در بازار به فروش می رسانند، خرید آنلاین چای با کیفیت زیر قیمت بازار میسر است به شرطی که بدانید دقیقا آن را از کجا باید تهیه کنید و از مشخصات چای مرغوب اطلاع و آگاهی داشته باشید.

کارخانه تولید چای درجه یک در ایران

کارخانه تولید چای درجه یک در ایرانایران به دلیل داشتن آب و هوای متنوع کشوری چهار فصل است و شمال کشور به دلیل داشتن آب و هوای معتدل و مرطوب یکی از مهم ترین مراکز کشت چای در ایران می باشد.

وجود کارخانه تولید چای در شمال کشور و نزدیکی باغات چای دارای مزیت هایی است که می توان به برخی از آن ها اشاره کرد:

  1. از آن جا که برگ چای بعد از چیدن در صورتی که با سرعت فرآوری نشود پلاسیده می گردد در نتیجه نزدیکی این کارخانه به زارع چای می تواند از پلاسیدگی چای و کاهش کیفیت آن بکاهد.
  2. فاصله کم بین مزارع و کارخانه تولید چای موجب کاهش هزینه حمل و نقل و در نتیجه قیمت نهایی تولید چای می گردد
  3. وجود نیروی کار ارزان و متخصص به چای به دلیل وجود باغات چای

در نتیجه کارخانه تولید چای با خرید چای درجه یک مزارع شمال کشور ، محصول با کیفیت و مرغوبی را در ایران تولید می نماید.

شرکت توزیع انواع چای بصورت عمده

شرکت توزیع انواع چای بصورت عمدهچای  ایرانی به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالا امکان صادرات آن به سایر کشور ها امکان پذیر است و با چای اعلا خارجی به راحتی از نظر کیفیت و قیمت رقابت می کند.

در نتیجه شرکت توزیع انواع چای به صورت عمده می تواند چای صادراتی ایران را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به کشور های دیگر صادر نماید و علاوه بر رونق این صنعت برای کشور ارزآوری نماید.

صادرکنندگان می توانند انواع چای را بصورت عمده با قیمت ارزان تر و کیفیت بالا تری تهیه و سپس صادر نمایند و سود مناسبی را بدست آورند.

 فروش عمده انواع چایی خارجی و ایرانی 

 

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸